Jaunumi

Latvijas veselības sporta nedēļa aizvadīta

“Kusties priecīgs”!


No 16. līdz 20.oktobrim norisinājās Latvijas Tautas sporta asociācijas rīkotais pasākums - Latvijas Veselības sporta nedēļa, kurā piedalījās skolas, bērnudārzi un organizācijas no visas Latvijas. Arī pirmsskolas izglītības iestāde “Mārzemīte” aktīvi iesaistījās šajā pasākumā.
Bērni, lieli un mazi, grupiņu ietvaros piedalījās 4 dažādās sporta aktivitātēs katru dienu– skrēja, lēca tālumā (piedaloties aizlēktā attālumā mērīšanas procesā), kā arī meta bumbas grozā un spēra vārtos.


Pirmsskolas izglītības iestādes “Mārzemīte” bērni, aktīvi sportojot Latvijas Veselības sporta nedēļā, kopīgi noskrēja vairāk kā 15 kilometrus, aizlēca gandrīz 297 metrus, bumbu grozā trāpīja 297 reizes, bet vārtos trāpīja veselas 346 reizes. Liels prieks, ka futbols PII “Mārzemīte” ir lielā cieņā! Pirmo reizi Sporta dienas ietvaros, bērni piedalījās orientēšanās pasākumā, kur, meklējot kontrolpunktus, meklēja paslēptos burtus un pildīja fizisko aktivitāšu uzdevumus pa pāriem, lai veicinātu sadarbības prasmes.


Noslēdzoties Latvijas Veselības sporta nedēļai, mazie sportisti tika apbalvoti ar diplomiem. Bērni bija priecīgi piedalīties sporta aktivitātēs un gandarīti par paveikto!

Pasākuma bilžu galeriju skatieties šeit

Kusties priecīgs!
Sporta skolotāji – Marita Kalniņa un Elvis Saulīts